Soubory *_manila

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
rehakk
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 95
Joined: Tue Dec 08, 2009 17:23
Zařízení: HTC Diamond 2

Soubory *_manila

Post by rehakk »

Zdravím,
nebyl by někdo od té dobroty a nevystavil někam soubory *_manila ze složky windows pro český jazyk (lang="cs-cz")? Jedná se mi o soubory po instalaci ROM a následně češtiny, ještě než se začnou instalovat uživatelské aplikace.
Děkuji
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 1 guest