Page 1 of 1

Problém se zámkem na levém softkeyi v Sense

Posted: Sat Apr 24, 2010 19:41
by J. Mlejnek
Mám tam místo Telefonu namapován Zámek (DeviceLock.exe přidaný do Windows). Ale začal mi blbnout - když mě někdo prozvoní, tak přestane fungovat (nejen to namapování v Sense, i samotný DeviceLock ve Windows) a pomůže jen soft reset. Nenapalo by někoho v čem může být problém? Donedávna mi to fungovalo bez problémů, žádné změny jsem nedělal.