Problém se zámkem na levém softkeyi v Sense

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
J. Mlejnek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 152
Joined: Fri Feb 19, 2010 0:17
Zařízení: K790i, P990i, HD2

Problém se zámkem na levém softkeyi v Sense

Post by J. Mlejnek »

Mám tam místo Telefonu namapován Zámek (DeviceLock.exe přidaný do Windows). Ale začal mi blbnout - když mě někdo prozvoní, tak přestane fungovat (nejen to namapování v Sense, i samotný DeviceLock ve Windows) a pomůže jen soft reset. Nenapalo by někoho v čem může být problém? Donedávna mi to fungovalo bez problémů, žádné změny jsem nedělal.
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest