Problém se zámkem na levém softkeyi v Sense
-
J. Mlejnek
- častý přispěvatel

- Posts: 152
- Joined: Fri Feb 19, 2010 0:17
- Zařízení: K790i, P990i, HD2
Problém se zámkem na levém softkeyi v Sense
Mám tam místo Telefonu namapován Zámek (DeviceLock.exe přidaný do Windows). Ale začal mi blbnout - když mě někdo prozvoní, tak přestane fungovat (nejen to namapování v Sense, i samotný DeviceLock ve Windows) a pomůže jen soft reset. Nenapalo by někoho v čem může být problém? Donedávna mi to fungovalo bez problémů, žádné změny jsem nedělal.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest