Problém se synchronizací telefonního seznamu
Posted: Fri Apr 23, 2010 20:27
Tak a další problém,
v autě mám originál HF Premium, normálně se připojí k telefonu pomocí BT protokolem rSAP k SIM v telefonu (i8000), ale pak se mi stáhnou jen kontakty ze SIM. Zkontroloval jsem nastavení v autě a tam je zaškrtnuto, aby to stahovalo i z Telefonu. Přitom se mě Omnie zeptá, jestli povolit přístup k telefonnímu seznamu. Ještě dodám, že z Nokie to šlo normálně...
v autě mám originál HF Premium, normálně se připojí k telefonu pomocí BT protokolem rSAP k SIM v telefonu (i8000), ale pak se mi stáhnou jen kontakty ze SIM. Zkontroloval jsem nastavení v autě a tam je zaškrtnuto, aby to stahovalo i z Telefonu. Přitom se mě Omnie zeptá, jestli povolit přístup k telefonnímu seznamu. Ještě dodám, že z Nokie to šlo normálně...