Problém se synchronizací telefonního seznamu

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
Post Reply
tomogo
nováček
nováček
Posts: 37
Joined: Thu Aug 13, 2009 9:21
Zařízení: FSC 720 a Nokia E52
Location: 110 00 Praha 1, V Jámě 699/5

Problém se synchronizací telefonního seznamu

Post by tomogo »

Tak a další problém,
v autě mám originál HF Premium, normálně se připojí k telefonu pomocí BT protokolem rSAP k SIM v telefonu (i8000), ale pak se mi stáhnou jen kontakty ze SIM. Zkontroloval jsem nastavení v autě a tam je zaškrtnuto, aby to stahovalo i z Telefonu. Přitom se mě Omnie zeptá, jestli povolit přístup k telefonnímu seznamu. Ještě dodám, že z Nokie to šlo normálně...
Post Reply

Return to “Samsung Omnia II”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest