Diakritika ve jmenu odesilatele - v mailu
- HanysR
- smartguru

- Posts: 559
- Joined: Sun Oct 26, 2008 20:09
- Zařízení: Samsung Galaxy Note II
- Location: Ostrava!!!
Diakritika ve jmenu odesilatele - v mailu
Prosim o radu, me prijmeni obsahuje "č" a "á" a vzdy kdyz odeslu mail tak se prijemci ukaze me jmeno s otazniky misto pismen s diakritikou. Registr jsem zmenil a v tele mailu je vse v poradku. Jde jen o to jmeno. Pouzivam 1.66 wwe s cz manilou. Moc diky za pomoc
-
mahon
- stálý přispěvatel

- Posts: 442
- Joined: Thu Feb 14, 2008 16:29
- Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
- Location: VS
Diakritika ve jmenu odesilatele - v mailu
A zmenil jsi v registrech tohle HKLM\nls\SystemLCID změnit hodnotu z 409 na 405 (hex) a restartovat.
- HanysR
- smartguru

- Posts: 559
- Joined: Sun Oct 26, 2008 20:09
- Zařízení: Samsung Galaxy Note II
- Location: Ostrava!!!
Diakritika ve jmenu odesilatele - v mailu
Jasne, to jsem prave udelal jak pisu v prvnim prispevku a nic. Cely text mailu je v pohode, telo taky. Jen to me jmeno vidi odesilatel ve tvaru Jan Ro?k?r coz vypada fakt blbe.
-- doplnění předchozího příspěvku (úte dub 27, 2010 19:36) --
Tak jsem přišel na to, že tento problém se objevuje pouze při použití skrze Push direct. Když si nastavím Gmail schránku na stahování ruční nebo pomocí intervalu tak se u jména odesílatele objevuje řádně jak má. Používáte někdo Gmail ve spojení s activesync a máte ve jméně/příjmení diakritiku? Jak vám to funguje? Moc díky za odezvu. Hrozně mne to štve protože jinak to funguje super a stahovat to ručně nebo s intervaly se mi nelíbí. Přeci kvůli tomu nebudu zakládat schránku na exchange serveru za 300,- Kč/měsíc. Pro mne zbytečný luxus. Všude mi to vždy fungovalo parádně, HD2 to neumí schroupnout. Ode dneška používám novou T-mobile ROM v CZ takže registry atd to není, vše je nastaveno správně. Díky.
-- doplnění předchozího příspěvku (úte dub 27, 2010 19:36) --
Tak jsem přišel na to, že tento problém se objevuje pouze při použití skrze Push direct. Když si nastavím Gmail schránku na stahování ruční nebo pomocí intervalu tak se u jména odesílatele objevuje řádně jak má. Používáte někdo Gmail ve spojení s activesync a máte ve jméně/příjmení diakritiku? Jak vám to funguje? Moc díky za odezvu. Hrozně mne to štve protože jinak to funguje super a stahovat to ručně nebo s intervaly se mi nelíbí. Přeci kvůli tomu nebudu zakládat schránku na exchange serveru za 300,- Kč/měsíc. Pro mne zbytečný luxus. Všude mi to vždy fungovalo parádně, HD2 to neumí schroupnout. Ode dneška používám novou T-mobile ROM v CZ takže registry atd to není, vše je nastaveno správně. Díky.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest