Copilot
-
marek_proksa
- častý přispěvatel

- Posts: 201
- Joined: Wed May 28, 2008 8:06
- Zařízení: LG G3, note 8.0
- Location: vsetin
Copilot
ja jsem to dal na kartu, a ted po instalaci neofiko. ROM mi to z te karty aspoň jede...
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
