Slick - nefunkční grafická notifikace
Posted: Tue Apr 13, 2010 22:53
Oblíbil jsem si tohoto kecálka už na Symbianu a proto bych ho chtěl používat i na WM. Vše chodí jak má až na tu grafickou notifikaci na hlavní obrazovce (zkoušel jsem to na SPB Shell i HTC Sense). Ozve se zvuk, ale jinak opticky žádné upozornění. Takže se lehce dá přehlédnout, že něco vůbec přišlo.
Máte s tím nějaké zkušenosti?
Máte s tím nějaké zkušenosti?