Page 1 of 1

Slick - nefunkční grafická notifikace

Posted: Tue Apr 13, 2010 22:53
by robsol
Oblíbil jsem si tohoto kecálka už na Symbianu a proto bych ho chtěl používat i na WM. Vše chodí jak má až na tu grafickou notifikaci na hlavní obrazovce (zkoušel jsem to na SPB Shell i HTC Sense). Ozve se zvuk, ale jinak opticky žádné upozornění. Takže se lehce dá přehlédnout, že něco vůbec přišlo.

Máte s tím nějaké zkušenosti?

Slick - nefunkční grafická notifikace

Posted: Wed Apr 14, 2010 8:45
by Pavel Vlasák
Grafickou notifikaci u WM tato aplikace nemá..