Page 1 of 1

Jak .. aby se spouštěla Mini OPERA ...

Posted: Wed Mar 31, 2010 19:32
by pavel1tu
jojo, tak po týdnu pátrání poprosím o radu zde

prosím, jak udělat, aby se mi defaultně spouštěla miniOPERA5 a ne OPERA ?
miniOPERU5 mám tu verzi pro WIN (instalovanou z CAB), ne JAVA verzi

předem moc děkuji

PS: také se mi u miniOPERY5 "zapomíná" její nastavení - třeba, že nemá být přes celý displej :-(

Jak .. aby se spouštěla Mini OPERA ...

Posted: Wed Mar 31, 2010 19:47
by Daidalos
Zkusil bych toto :
http://lmgtfy.com/?q=how+to+set+opera+m ... ows+mobile" onclick="window.open(this.href);return false;
Jsou tam sice jen návody pro 4.1 a ještě Javovou ale stačí hledat. Jinak by mělo být nějaké defaultní nastavení pro všechny prohlížeče v registrech, parkrát jsem to také řešil, ale ty cesty si nepamatuji.. :???:

Jak .. aby se spouštěla Mini OPERA ...

Posted: Wed Mar 31, 2010 20:52
by Jindrapro
Nebo zkus JZ SmartMort, ktery najdes pres Googleho na XDA. Funguje na vsechny mozne Opery.

Jak .. aby se spouštěla Mini OPERA ...

Posted: Thu Apr 01, 2010 6:22
by pavel1tu
Děkuji, asi jsem strýčkovi Googlemu zadával otázku špatně (v češtině), tak nic nenašel.

Než do registrů, tak raději prubnu tu aplikaci - děkuji moc :-)

Pavel