UC Browser

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Post Reply
TMASKA
smartguru
smartguru
Posts: 581
Joined: Fri May 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

UC Browser

Post by TMASKA »

nikde jsem tu nenasel ale jestli to tu je tak sorry

vyberte si pda windows nebo symbian


http://www.uc.cn/English/download_or.shtml#index" onclick="window.open(this.href);return false;
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Posts: 2515
Joined: Sun Apr 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Location: Plzeň

UC Browser

Post by Ruslan Botsyurko »

Díky za tip, nicméně když už vytváříš vlákno o nějakém softu, tak se příště pokus napsat, nebo alespoň zkopírovat do něj pár základních informací/výhod a případně i screen, aby to nebylo jako výkřik do tmy. Díky za pochopení.
TMASKA
smartguru
smartguru
Posts: 581
Joined: Fri May 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

UC Browser

Post by TMASKA »

ok , moje chyba , polepsim se
Post Reply

Return to “HTC Touch HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest