nikde jsem tu nenasel ale jestli to tu je tak sorry
vyberte si pda windows nebo symbian
http://www.uc.cn/English/download_or.shtml#index" onclick="window.open(this.href);return false;
UC Browser
-
Ruslan Botsyurko
- redaktor

- Posts: 2515
- Joined: Sun Apr 27, 2008 21:19
- Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
- Location: Plzeň
UC Browser
Díky za tip, nicméně když už vytváříš vlákno o nějakém softu, tak se příště pokus napsat, nebo alespoň zkopírovat do něj pár základních informací/výhod a případně i screen, aby to nebylo jako výkřik do tmy. Díky za pochopení.
UC Browser
ok , moje chyba , polepsim se
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
