Synchronizace kontaktů s Facebookem

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Post Reply
Moucha13
nováček
nováček
Posts: 27
Joined: Wed Mar 25, 2009 18:45
Zařízení: HTC Desire
Location: Č. Budějovice

Synchronizace kontaktů s Facebookem

Post by Moucha13 »

Nemáte nějaký typ na aplikaci, která by dobře synchronizovala kontakty Facebooku s adresářem? Podmínkou je, aby stahovala foto..
Zkoušel jsem SkyBook, ale po všech povoleních všude možně jsem se stejně nepřipojil,.. a v Resco Contacts mi to taky nejelo... Ale je možný, že jsem měl nějakou špatnou verzi...

Jo a pokud možno, tak aby se to nejdřív zeptalo na nějaký změny, protože nehodlám mít naprostý zmatek v kontaktech.. ale jsem ochotnej si přejmenovat.. Ale někteří lidi si můžou změnit jméno na Facebooku a duplicita se může udělat tak i tak..
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Posts: 2515
Joined: Sun Apr 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Location: Plzeň

Synchronizace kontaktů s Facebookem

Post by Ruslan Botsyurko »

V Resco Contacts mi synchronizace s FB funguje naprosto korektne, stejne tak jako data narozenin a adresy. Fotky se stahuji a jmena se nezmeni pokud to nezaskrtnes, takze to nedela binec v adresari.
Moucha13
nováček
nováček
Posts: 27
Joined: Wed Mar 25, 2009 18:45
Zařízení: HTC Desire
Location: Č. Budějovice

Synchronizace kontaktů s Facebookem

Post by Moucha13 »

A jakou používáš verzi Resca ? :)

Já to zkoušim ve verzi 2.0.5 a když dám Kontakty z Facebooku, tak mám u přihlášení akorát email a žádný heslo.. Když vyplnim email, tak mi to dojede do 50% a pak akorát prázdná obrazovka :-/
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Posts: 2515
Joined: Sun Apr 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Location: Plzeň

Synchronizace kontaktů s Facebookem

Post by Ruslan Botsyurko »

Zrovna vcera jsem si stahnul ze stranek Resco trial verzi, takze to bude zrejme ta nejnovejsi. Pri prvnim sparovani musis mit trochu trpelivost, mne se taky nejdriv zobrazilo jen pole na zadani mailu, pak jsem chvili musel cekat, nez se nacetla dalsi stranka, kde se zadaval znovu email a heslo, pak se zacne v integrovanym prohlizeci nacitat stranka FB, kde se povoli pristup Resco k tvemu profilu na FB, to odklikas a pak by se mely nacist kontakty.
Moucha13
nováček
nováček
Posts: 27
Joined: Wed Mar 25, 2009 18:45
Zařízení: HTC Desire
Location: Č. Budějovice

Synchronizace kontaktů s Facebookem

Post by Moucha13 »

Tak jsem to zkusil znova celý od začátku a už mi to najelo dobře a rychle.. a opravdu to vybralo jenom ty kontakty co mám uložený v adresáři...
Díky moc ;-)
ShaWn
nováček
nováček
Posts: 28
Joined: Mon Oct 05, 2009 13:14
Zařízení: Samsung Galaxy S II
Contact:

Synchronizace kontaktů s Facebookem

Post by ShaWn »

Nebo existuje prográmek pro PC, kterej synchronizuje kontakty v Outlooku s FB, jmeuje se FoneBook.
Post Reply

Return to “Aplikace”

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 2 guests