Jde u WM někde nastavit aby měl seznam preferovaných konkrétních datových sítí (GPRS, WiFi) a přiřazeny k nim priority používání? Tzn. jakmile se dostane zařízení do dosahu konkrétní sítě a ta je na seznamu výše než současně používaná tak ji použije a všechny běžící programy se rekonektí na tuto "lepší" síť?
Konkrétně například řeším problém jak přesvědčit QIP aby když běží na GPRS a přiběhneme do prostředí domácí WIFI (mám na pozadí WiFi puštěné takže se do sítě naloguji) tak QIP si s tím prostě neporadí a spadne
Podobných příkladů bych našel asi více.

