HTC Desire - nefunkční multitouch?

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Post Reply
switch
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Posts: 2
Joined: Mon Mar 22, 2010 7:52
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - nefunkční multitouch?

Post by switch »

Zdravím android komunitu, netrpělivě čekám na Desire, ale tohle video, které jsem teď objevil (paradoxně z feedu na desirehtc.com), mě docela vyděsilo:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7rOgFX1-EwE[/youtube]

Problém se má údajně vyskytovat i na N1, má někdo zkušenost, popř. brání to nějak užívání? Je to problém androidu, nebo použité dotekové vrstvy?
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Posts: 629
Joined: Tue Dec 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Location: Bukovany a Brno

HTC Desire - nefunkční multitouch?

Post by Radek Jahoda »

Multitouch pro mě není tak důležitý aby mě to vyděsilo.Ale pokud sem si nepohnul s kuličkou na Nexu tak mi to nedělalo.
foreveryone
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 315
Joined: Tue Jun 09, 2009 16:34
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - nefunkční multitouch?

Post by foreveryone »

tohle se mi teda taky moc nelíbí ale těžko říct do jaké míry je to vada nebo vlastnost. Na ostatních videích kdy ukazují mutlitouch v aplikacích funguje bezproblémů, taky si dělám na desire zálusk a víc mě mrzí prý menší odolnost displaye a krytky foťáku proti poškrábání než toto :(
dadajax
nováček
nováček
Posts: 8
Joined: Thu Mar 20, 2008 10:48
Zařízení: HTC Desire
Location: Praha

HTC Desire - nefunkční multitouch?

Post by dadajax »

Desira mám teprve jeden den, ale zatím jsem žádné problémy s multitouchem nezaznamenal. Pokud nějaké jsou, tak určitě nebrání klasickému používání.
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Posts: 569
Joined: Mon Dec 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Location: Praha

HTC Desire - nefunkční multitouch?

Post by Luboš Klicpouch »

S tímto nejsem moc dobře obeznámen, ale Nexus/Desire mají jen tzv. PINCH-TO-ZOOM multitouch, což údajně není klasický multitouch, co známe z Iphone například.
ge0rge
nováček
nováček
Posts: 19
Joined: Sat Aug 08, 2009 16:55
Zařízení: HTC Hero - Android OS

HTC Desire - nefunkční multitouch?

Post by ge0rge »

Bigis to vystihl pomerne presne ...

neni to multitouch jaky zname z iphonu. To znamena nerozpozna dotek tri a vice prstu najednou ... multitouch ktery je v androidech slouzi takrka vyhradne k zoomovani - coz splnuje spolehlive - a jinak ani neni potreba.

tusim jedinou vyjimku v tomto ohledu udelala motorola se svym motorola Droid / motorola Milestone ... ktera viceprsty "pravy" multitouch umi, ovsem funkcne ji to zadnou znatelnou vyhodu nedava...
Post Reply

Return to “HTC Desire”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest