Page 1 of 1

České rozložení pro standardní Sense 2.5 klávesnici

Posted: Fri Mar 19, 2010 16:34
by Vita56
Vyrobil jsem české rozložení pro standardní Sense 2.5 klávesnici. Více zde: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=129&t=18305.