České rozložení pro standardní Sense 2.5 klávesnici

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Post Reply
Vita56
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 89
Joined: Thu Mar 12, 2009 14:00
Zařízení: HTC HD2, HTC Touch HD

České rozložení pro standardní Sense 2.5 klávesnici

Post by Vita56 »

Vyrobil jsem české rozložení pro standardní Sense 2.5 klávesnici. Více zde: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=129&t=18305.
Post Reply

Return to “HTC Touch HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest