-- doplnění předchozího příspěvku (úte bře 30, 2010 12:03) --
nikdo nic? Jde mi hlavně o to, jestli se TProfiler integruje do horní lišty tam, jak je třeba Task Manager nebo jestli musí mít zástupce a jestli je možné nastavit profily i manuálně... dík
