SBSH PhoneWeaver vs. TProfiler

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
User avatar
lookass
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 140
Joined: Wed Feb 24, 2010 21:39
Zařízení: HTC EVO 3D, origo ROM
Location: ČB, Praha
Contact:

SBSH PhoneWeaver vs. TProfiler

Post by lookass »

který je lepší? ;) Kdo jaký používá? Je to přeci jenom app, která bude hodně používaná... :smile:

-- doplnění předchozího příspěvku (úte bře 30, 2010 12:03) --

nikdo nic? Jde mi hlavně o to, jestli se TProfiler integruje do horní lišty tam, jak je třeba Task Manager nebo jestli musí mít zástupce a jestli je možné nastavit profily i manuálně... dík
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: Amazon [Bot] and 1 guest