Page 1 of 1
Předělání orig. HTC klávesnice na qertz
Posted: Sun Mar 14, 2010 17:49
by robsol
Existuje prosím způsob jak na originální klávesnici HTC (je velmi povedená) zaměnit písmenko Z za Y.
Pokud by tam šla nějak dotlačit i naše diakritika bylo by to naprosto super. Díky všem za rady.
Předělání orig. HTC klávesnice na qertz
Posted: Sun Mar 14, 2010 18:02
by Milan Pištělka
V originální klávesnici HTC diakritika je.
Někde tady na foru jsem viděl upravenou na qwertz.
Předělání orig. HTC klávesnice na qertz
Posted: Sun Mar 14, 2010 18:28
by robsol

tak jsem asi hloupý, ale jak tu diakritiku aktivuju/zapnu? Nějak to prostě nevidím.
Předělání orig. HTC klávesnice na qertz
Posted: Sun Mar 14, 2010 18:32
by Franky52
Zkus třeba podržet prst na písmenku c a pak uvidíš
Předělání orig. HTC klávesnice na qertz
Posted: Sun Mar 14, 2010 19:17
by robsol
díky za radu. Jednoduchá řešení se občas přehlédnou

. Ještě jednou díky
Předělání orig. HTC klávesnice na qertz
Posted: Sun Mar 14, 2010 19:51
by jacek
Tato úprava je fajn, více zde :
190. Změna rozložení výchozí klávesnice z QWERTY na QWERTZ.
pro CZ: Stáhněte a nainstalujte tento soubor:
http://old.wmmania.cz/downloads/HD2/cz_ ... yb_htc.cab" onclick="window.open(this.href);return false;
pro SK: Stáhněte a nainstalujte tento soubor:
http://old.wmmania.cz/downloads/HD2/skc ... yb_htc.cab" onclick="window.open(this.href);return false;
-SK verze obsahuje písmena, která se v CZ nepoužívají
-Odstraněny znaky, které se nepužívají
-Doplněny další znaky do základního rozložení (,=, <, >, [, ], {, }, ø, ©, ®, Ω, ß, μ, £, ¥, €)
Zdroj :
http://wmmania.cz/clanky/upravy/hd2-upr ... 87d6185bf6" onclick="window.open(this.href);return false;