Existuje prosím způsob jak na originální klávesnici HTC (je velmi povedená) zaměnit písmenko Z za Y.
Pokud by tam šla nějak dotlačit i naše diakritika bylo by to naprosto super. Díky všem za rady.
Předělání orig. HTC klávesnice na qertz
-
Milan Pištělka
- smartguru

- Posts: 762
- Joined: Sat Jul 12, 2008 8:17
- Zařízení: HTC HD2 Leo
- Location: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)
Předělání orig. HTC klávesnice na qertz
V originální klávesnici HTC diakritika je.
Někde tady na foru jsem viděl upravenou na qwertz.
Někde tady na foru jsem viděl upravenou na qwertz.
-
robsol
- stálý přispěvatel

- Posts: 493
- Joined: Sun Nov 29, 2009 15:26
- Zařízení: Samsung S7, iPhone 6s, Lumia 950
- Location: Liberecko
Předělání orig. HTC klávesnice na qertz
Předělání orig. HTC klávesnice na qertz
Zkus třeba podržet prst na písmenku c a pak uvidíš
-
robsol
- stálý přispěvatel

- Posts: 493
- Joined: Sun Nov 29, 2009 15:26
- Zařízení: Samsung S7, iPhone 6s, Lumia 950
- Location: Liberecko
Předělání orig. HTC klávesnice na qertz
díky za radu. Jednoduchá řešení se občas přehlédnou
. Ještě jednou díky
- jacek
- smartmaniak

- Posts: 1145
- Joined: Wed Nov 28, 2007 10:19
- Zařízení: Samsung Galaxy Note
- Location: Frýdlant
Předělání orig. HTC klávesnice na qertz
Tato úprava je fajn, více zde :
190. Změna rozložení výchozí klávesnice z QWERTY na QWERTZ.
pro CZ: Stáhněte a nainstalujte tento soubor: http://old.wmmania.cz/downloads/HD2/cz_ ... yb_htc.cab" onclick="window.open(this.href);return false;
pro SK: Stáhněte a nainstalujte tento soubor: http://old.wmmania.cz/downloads/HD2/skc ... yb_htc.cab" onclick="window.open(this.href);return false;
-SK verze obsahuje písmena, která se v CZ nepoužívají
-Odstraněny znaky, které se nepužívají
-Doplněny další znaky do základního rozložení (,=, <, >, [, ], {, }, ø, ©, ®, Ω, ß, μ, £, ¥, €)
Zdroj :
http://wmmania.cz/clanky/upravy/hd2-upr ... 87d6185bf6" onclick="window.open(this.href);return false;
190. Změna rozložení výchozí klávesnice z QWERTY na QWERTZ.
pro CZ: Stáhněte a nainstalujte tento soubor: http://old.wmmania.cz/downloads/HD2/cz_ ... yb_htc.cab" onclick="window.open(this.href);return false;
pro SK: Stáhněte a nainstalujte tento soubor: http://old.wmmania.cz/downloads/HD2/skc ... yb_htc.cab" onclick="window.open(this.href);return false;
-SK verze obsahuje písmena, která se v CZ nepoužívají
-Odstraněny znaky, které se nepužívají
-Doplněny další znaky do základního rozložení (,=, <, >, [, ], {, }, ø, ©, ®, Ω, ß, μ, £, ¥, €)
Zdroj :
http://wmmania.cz/clanky/upravy/hd2-upr ... 87d6185bf6" onclick="window.open(this.href);return false;
- Attachments
-
- cz_klavesnice_HTC.cab
- (78.65 KiB) Downloaded 88 times
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
