Předělání orig. HTC klávesnice na qertz

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
robsol
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 493
Joined: Sun Nov 29, 2009 15:26
Zařízení: Samsung S7, iPhone 6s, Lumia 950
Location: Liberecko

Předělání orig. HTC klávesnice na qertz

Post by robsol »

Existuje prosím způsob jak na originální klávesnici HTC (je velmi povedená) zaměnit písmenko Z za Y.

Pokud by tam šla nějak dotlačit i naše diakritika bylo by to naprosto super. Díky všem za rady.
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Posts: 762
Joined: Sat Jul 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Location: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Předělání orig. HTC klávesnice na qertz

Post by Milan Pištělka »

V originální klávesnici HTC diakritika je.
Někde tady na foru jsem viděl upravenou na qwertz.
robsol
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 493
Joined: Sun Nov 29, 2009 15:26
Zařízení: Samsung S7, iPhone 6s, Lumia 950
Location: Liberecko

Předělání orig. HTC klávesnice na qertz

Post by robsol »

:cry: tak jsem asi hloupý, ale jak tu diakritiku aktivuju/zapnu? Nějak to prostě nevidím.
Franky52
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 91
Joined: Thu Dec 17, 2009 22:37
Zařízení: HTC HD2

Předělání orig. HTC klávesnice na qertz

Post by Franky52 »

Zkus třeba podržet prst na písmenku c a pak uvidíš
robsol
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 493
Joined: Sun Nov 29, 2009 15:26
Zařízení: Samsung S7, iPhone 6s, Lumia 950
Location: Liberecko

Předělání orig. HTC klávesnice na qertz

Post by robsol »

díky za radu. Jednoduchá řešení se občas přehlédnou :-). Ještě jednou díky
User avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1145
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Location: Frýdlant

Předělání orig. HTC klávesnice na qertz

Post by jacek »

Tato úprava je fajn, více zde :

190. Změna rozložení výchozí klávesnice z QWERTY na QWERTZ.
pro CZ: Stáhněte a nainstalujte tento soubor: http://old.wmmania.cz/downloads/HD2/cz_ ... yb_htc.cab" onclick="window.open(this.href);return false;

pro SK: Stáhněte a nainstalujte tento soubor: http://old.wmmania.cz/downloads/HD2/skc ... yb_htc.cab" onclick="window.open(this.href);return false;

-SK verze obsahuje písmena, která se v CZ nepoužívají

-Odstraněny znaky, které se nepužívají

-Doplněny další znaky do základního rozložení (,=, <, >, [, ], {, }, ø, ©, ®, Ω, ß, μ, £, ¥, €)
Zdroj :

http://wmmania.cz/clanky/upravy/hd2-upr ... 87d6185bf6" onclick="window.open(this.href);return false;
Attachments
cz_klavesnice_HTC.cab
(78.65 KiB) Downloaded 88 times
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest