YouTube 2.4: Nová verze oficiálního klienta je na světě

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Post Reply
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

YouTube 2.4: Nová verze oficiálního klienta je na světě

Post by Jiří Hrma »

Google na začátku tohoto týdne vydal novou verzi YouTube klienta pro operační systém Windows Mobile, která přináší upravené uživatelské rozhraní pro komunikátory s VGA/WVGA displejem. Prostředí klienta je celkově velice přívětivé a potěší rovněž přítomnost českého jazyka (konfigurace se přebírá z Regional settings/Místní nastavení). Dále vývojáři přidali funkci pro napovídání při vyhledávání. Přes klienta se můžete velice rychle přihlásit ke svému uživatelskému účtu na YouTube. Aktuální verzi stahujte přímo z prohlížeče v telefonu přes adresu m.youtube.com/app. Pokud na odkaz přejdete přes Operu Mobile, zobrazí se chybová hláška o nepodporovaném prohlížeči; doporučuji proto ke stažení použít defaultní Internet Explorer. Velikost instalačního CAB souboru je 853 kB.

obrázek

Tip: SmartMania.cz je také na YouTube, sledujte náš kanál.
User avatar
permar
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 135
Joined: Sun Dec 30, 2007 10:08
Zařízení: SGS 5
Location: Frýdek-Místek
Contact:

YouTube 2.4: Nová verze oficiálního klienta je na světě

Post by permar »

Jenom doplním Jirku, pokud používáte Operu Mini v poslední verzi,tak přes ní to stáhnout jde bez sebemenších problému.
AtoM.
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 406
Joined: Thu May 28, 2009 15:11
Zařízení: Samsung Galaxy S II

YouTube 2.4: Nová verze oficiálního klienta je na světě

Post by AtoM. »

Kdesik jsem čet, že na týhle nový verzi je značně zhoršená kvalita videa. Co je na tom pravdy?
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 180
Joined: Thu Nov 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Location: Moravska placka (Hana)

YouTube 2.4: Nová verze oficiálního klienta je na světě

Post by Vegan »

Vice to odrazi kvalitu pripojeni a podle toho se projevuje kvalita videa ktera ani na Wifi napojene na 20Mbps neni uplne super, ale zase se to u delsich videi furt neseka.
Svestka
smartguru
smartguru
Posts: 734
Joined: Thu Jul 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

YouTube 2.4: Nová verze oficiálního klienta je na světě

Post by Svestka »

Pokud bude horší kvalita ale lepší plynulost tak jsem pro, přecejen koukat na youtube videa na PDA (nebo jak tomu chcete říkat) je pouze jakási nouzovka, neříkám, že by to nešlo, nebo, že by sledování na PDA bylo nepohodlné ale přecejen neznám případy, kdy by shlédnutí videa nemohlo počkat "na potom" nebo kde by horší kvalita mohla něčemu nějak vadit.
AtoM.
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 406
Joined: Thu May 28, 2009 15:11
Zařízení: Samsung Galaxy S II

YouTube 2.4: Nová verze oficiálního klienta je na světě

Post by AtoM. »

Pokud to bude měnit kvalitu podle rychlosti připojení, tak dobře. Ale když se chci na něco podívat ve vysoký kvalitě, tak bych rád nastavil v menu HD a klidně si chvíli počkal než se to načte.
Vůbec se mi nelíbí tenhle jablečnej přístup typu: Budeš se koukat na to, co my ti řeknem.
Svestka
smartguru
smartguru
Posts: 734
Joined: Thu Jul 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

YouTube 2.4: Nová verze oficiálního klienta je na světě

Post by Svestka »

Ano tak to máš pravdu, nějaké nastavení by tam být mělo.
Zoso
nováček
nováček
Posts: 32
Joined: Sat Dec 26, 2009 0:35
Zařízení: HTC Desire
Location: Hostivice, Praha západ
Contact:

YouTube 2.4: Nová verze oficiálního klienta je na světě

Post by Zoso »

Když si pustím video a přejde mi do landscap, tak se mi otočí doprava a ne doleva, jako běžně. Nikde sem si nevšim nastavní kde by se to dalo změnit, tak kdyby jste někdo věděl .)
TomasSX1
moderátor
moderátor
Posts: 545
Joined: Fri Jul 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

YouTube 2.4: Nová verze oficiálního klienta je na světě

Post by TomasSX1 »

Ahoj, tak som si ten Youtube nainstaloval ale som z toho velmi sklamany. Akoze kvalita prehravaneho videa zla! a to aj pri wifi pripojeni. Nacitavanie prehravaneho videa trva tiez dlhsie ako pri starsej verzii a video samotne stale seka lebo caka na download.

Vzhlad noveho Youtube mi pripomina marktplace. Velke gombiky maly prehlad videi.

Nastavenia tam nie su ziadne. Neda sa nastavit ani kvalita videa ani smer otacania a ani nic ineho, jazyk mi to tiez neprehodi podla regionalnich nastaveni.

Takze ja sa vraciam ku staremu Youtube (len kde si ho zozeniem?? :?: )
rein
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 148
Joined: Sun Feb 10, 2008 19:33
Zařízení: Note 4, čakám na Lumia 950 xl
Location: Prievidza

YouTube 2.4: Nová verze oficiálního klienta je na světě

Post by rein »

Vrátiš sa veľmi jednoducho"odinštaluješ" ;-) no a potom v zložke Windows nájdi súbor youTube.exe a daj vytvoriť zástupcu v ponuke "start/programy " a máš starú verziu (odskúšané funkčné) stará verzia je súčasťou ROM tak, že tá tam zostane.
Aj mne sa tento nový YouTube nepáčil a vrátil som sa k starému, mne najviac chýbala možnosť pri podržaní v search sa nevyroluje ponuka "paste" kde som si v prehliadači skopíroval názov videa, a vložil do youTube apl., táto možnosť nieje v tejto novej verzii, a písať to manuálne sa mi zdá krok späť :roll: .
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 180
Joined: Thu Nov 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Location: Moravska placka (Hana)

YouTube 2.4: Nová verze oficiálního klienta je na světě

Post by Vegan »

od 20.3.2010 je venku verze ve ktere je opraveno par drobnosti 2.4.4. Kvalita prehravani se trosku zvedla
Post Reply

Return to “Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest