Page 1 of 1
Nezhasínání displeje
Posted: Thu Mar 11, 2010 19:35
by motas
Nemáte někdo zkušenost, která aplikace by mohla způsobovat to, že se vypne pouze podsvícení displeje, ale ten se už nevypne. V možnostech samozřejmě nastaveno správně. Dělalo mi to na 1.48, 1.66 a teď i na 2.1 od Miriho. Může za to nejspíš nějaká aplikace, jen nemůžu přijít na to která.
Nezhasínání displeje
Posted: Thu Mar 11, 2010 19:49
by Petulinek
Podobný problém dělal HD2Tweak...
Nezhasínání displeje
Posted: Thu Mar 11, 2010 19:58
by motas
Tak ten to v mém případě určitě není. Nepoužívám ho.
Nezhasínání displeje
Posted: Thu Mar 11, 2010 21:20
by J. Mlejnek
Mě toto dělá IM+, musím zhášet ručně.
Nezhasínání displeje
Posted: Fri Mar 12, 2010 6:52
by jarsou
Mně se po nastaveném čase displej ztlumí, ale nezhasne. Nemohu najít, kde se úplné zhasnutí nastaví a nebo jak zhasnout ručně a nechat hudbu hrát. Prosím poraďte. Děkuji.
Nezhasínání displeje
Posted: Fri Mar 12, 2010 7:03
by Milan Pištělka
Je to na Start>Settings>System>Power>Backlight.
Je dobré si tam odškrtnout volbu "Automaticky nastavit podsvícení", protože to zbůhdarma žere baterku.
Nezhasínání displeje
Posted: Fri Mar 12, 2010 16:57
by motas
Tak IM+ je v tom v mém případě také nevinně. Nepoužívám.
Nezhasínání displeje
Posted: Fri Mar 12, 2010 20:07
by Petulinek
Mozna by bylo jednodussi vypsat co vsechno tam mas...
Nezhasínání displeje
Posted: Sat Mar 13, 2010 5:56
by jarsou
Milan Pištělka wrote:Je to na Start>Settings>System>Power>Backlight.
Je dobré si tam odškrtnout volbu "Automaticky nastavit podsvícení", protože to zbůhdarma žere baterku.
To vím, ale to jen podsvícení po čase ztlumí, ale úplně nevypne. A to vypnutí po čase zase způsobí, že se přehrávání hudby ukončí. Rád bych ručně displej zhasl, ale poslouchal dál...
Nezhasínání displeje
Posted: Sat Mar 13, 2010 10:13
by Petulinek
Nezhasínání displeje
Posted: Sat Mar 13, 2010 10:45
by Milan Pištělka
to jarsou:
Pak se ještě nabízí řešení přes namapování HW tlačítka v AEBPlus - volba 32. Switch Display Off/On.
Nezhasínání displeje
Posted: Sat Mar 13, 2010 14:34
by jarsou
No, nakonec se mi zdá nejvhodnější ručně zamknout a pak to zhasne a hudba hraje dál. Bohužel když poslouchám internetová rádia, tak se vypíná po čase Wi-Fi a pro moji ROM nefunguje zapnutí Wi-Fi v Standby dle úpravy 64
http://wmmania.cz/clanky/upravy/hd2-upravy-1/" onclick="window.open(this.href);return false;