Page 1 of 1

HD2: zástupce profilů

Posted: Wed Mar 03, 2010 10:14
by lookass
prosím, jde udělat zástupce profilů někam víc "po ruce"? Třeba hned na úvodní stranu? :oops:

HD2: zástupce profilů

Posted: Thu Mar 04, 2010 15:14
by Kolda.o
nejjednodussi je nainstalovat nejakou specialni aplikaci a tu si namapovat na nejake tlacitko. Pripadne jako zastupce mezi programy.