HD2: zástupce profilů

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
User avatar
lookass
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 140
Joined: Wed Feb 24, 2010 21:39
Zařízení: HTC EVO 3D, origo ROM
Location: ČB, Praha
Contact:

HD2: zástupce profilů

Post by lookass »

prosím, jde udělat zástupce profilů někam víc "po ruce"? Třeba hned na úvodní stranu? :oops:
Kolda.o
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 174
Joined: Wed Jul 16, 2008 8:42
Zařízení: SE T68i + Xperia Z + Xperia Tablet S
Location: kousek od Roudnice nad Labem a castecne Praha
Contact:

HD2: zástupce profilů

Post by Kolda.o »

nejjednodussi je nainstalovat nejakou specialni aplikaci a tu si namapovat na nejake tlacitko. Pripadne jako zastupce mezi programy.
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest