HD2: zástupce profilů
- lookass
- přispěvatel

- Posts: 140
- Joined: Wed Feb 24, 2010 21:39
- Zařízení: HTC EVO 3D, origo ROM
- Location: ČB, Praha
- Contact:
HD2: zástupce profilů
prosím, jde udělat zástupce profilů někam víc "po ruce"? Třeba hned na úvodní stranu? 
-
Kolda.o
- častý přispěvatel

- Posts: 174
- Joined: Wed Jul 16, 2008 8:42
- Zařízení: SE T68i + Xperia Z + Xperia Tablet S
- Location: kousek od Roudnice nad Labem a castecne Praha
- Contact:
HD2: zástupce profilů
nejjednodussi je nainstalovat nejakou specialni aplikaci a tu si namapovat na nejake tlacitko. Pripadne jako zastupce mezi programy.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest