nevím jestli to tu už někdo psal ale radši vytvorím nove vlákno, protože minule se mi to nevyplatilo kdyz sem to dal do dotazu.... nevite nekdo co delat s pripojenim... ze zacatku mi wi-fi registrovala sit a vse bylo v pohode, hned se pripojila pokud byla v dosahu... ale tedka nejakou dobu site pouze najde a kdyz zadam WEP klic tak chvili nacita a pak se nepripoji i kdyz signal je maximalni... uz jsem z toho zoufalej a nevim co s tim.. nemuze to treba byt certifikatem nebo tak?
Edit:
takze jsem vyzkoumal zajimavy poznatek... kdyz vypnu touchwiz a pripojuju se pres microsoftacky wifi nastaveni tak se temer na jistotu pripojim vsude... ale celkem me to stve protoze se mi touchwiz zamlouva ale ten problem nejde nijak vyresit... jako by si to nepamatovalo hned po ulozeni ty klice a znova to bylo zablokovany... pritom kdyz to zkusim bez touchwizu tak to bezi.. a kdyz pak hned nahodim touchwiz tak to taky bezi... tak jsem z toho fakt zmateny kde je chyba ale fakt me to stve
