Page 1 of 1
Zaplnující se RAM
Posted: Fri Feb 05, 2010 22:53
by roxtedy
čau, nevíte někdo proč se postupně zvyšuje využití paměti RAM? Po spustění mám obsazeno 50% postupem času mám obsazeno, třeba až 70% proč se zvyšuje využití RAM, když nemám spuštěný žádný programy? Díky
Zaplnující se RAM
Posted: Fri Feb 05, 2010 23:20
by barberry.pha
pouzij program htccleanram ktery ti ji vycisti ;)
Zaplnující se RAM
Posted: Sat Feb 06, 2010 13:07
by roxtedy
Myslím, si že se RAM využívá jako cache - vyrovnávací pamět a asi proto se zvyšuje využití RAM paměti.
Zaplnující se RAM
Posted: Sat Feb 06, 2010 13:57
by barberry.pha
tak nejak to je a peave tim programkem se promaze ram od programu ktery nejsou potreba k chodu zarineni ;)