Zamykání kláves u Omnie II

Diskuze o telefonech řady Samsung Omnia (Omnia II, Omnia Pro...)
Odpovědět
Jirka
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát led 29, 2010 13:32
Zařízení: Samsung Omnia II

Zamykání kláves u Omnie II

Příspěvek od Jirka »

Zdravim, mám takový problém při automatickém zamykání kláves. Vše mám nastavené a klávesy se prostě sami nezamknou, display mi po 30s trošku zhasne a po 1 min má zhasnout uplně + zamknout klávesy, nevíte čím by to mohlo být, že se tak neděje?
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

Zamykání kláves u Omnie II

Příspěvek od Iceman111 »

Jen pro upresneni nema zhasnout a zamknout klavesy ale zhasnout a po probuzeni se ma zamknout. Ale pokud je to nastavene a nefunguje,a v nastaveni napajeni je to taky nastavene obavam se ze na to nic nepomuze.Jeste pak zkusit nahrat např. S2U2 a nastavit automaticke zamykani a melo by se to snad chytit,pokud je nejaka chyba primo v tom zamykani tak by to jiny zamykaci programek mohl vyresit. Ale jinak zkusit hard reset a pokud ani pak, tak zrejme zpet k prodejci a nahrat jinou verzi firmware. Me to mrzlo pri odemykani tak sem tam nahral S2U2 2.30 a uz slape jak hodinky.Bohuzel vic toho asi nevymyslime, ale kdo vi treba nekdo prijde s dobrou radou. A v pripade ze to po tom resetu pujde je dobre to sledovat po jednotlivych instalacich jestli to funguje, protoze ja jsem si upravil registry na otaceni displaye a prestal mi fungovat ukazatel stavu baterie. Tak at vis co ti to zpusobuje.
Odpovědět

Zpět na „Samsung (Omnia)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti