Animace počasí
Posted: Thu Jan 28, 2010 16:19
Dobrý den, napadla mě zajmavá věc jestli nejak (třeba v registrech) nejde způsobit aby se opakovala animace počasí na hlavní obrazovce (domečku) sense.
Napadlo mě to když jsem měl položený telefon na stole a hezky v něm sněžilo ovšem po malinké chvilince to přestalo, to samé u mraků (za chvilku odletí) a i u sluníčka (za chvilku přestane zářit).
Takže jde tá animace nějak prodloužit či opakovat? Jestli víte jak to myslím
Napadlo mě to když jsem měl položený telefon na stole a hezky v něm sněžilo ovšem po malinké chvilince to přestalo, to samé u mraků (za chvilku odletí) a i u sluníčka (za chvilku přestane zářit).
Takže jde tá animace nějak prodloužit či opakovat? Jestli víte jak to myslím