Page 1 of 1

HTC Sense 2.1 Original ROM, zalozka Kalendare

Posted: Mon Jan 18, 2010 9:49
by marek1
Ahoj,

kde nastavim, ze kdyz kliknu v HTC Sense 2.1 na novou udalost v dannem dni, tak aby se mi neukazal standartni Microsofti formular na zadani nove udalosti, ale formalar "GekoNewCal" programu ?

Dik za help.