HTC Sense 2.1 Original ROM, zalozka Kalendare
Posted: Mon Jan 18, 2010 9:49
Ahoj,
kde nastavim, ze kdyz kliknu v HTC Sense 2.1 na novou udalost v dannem dni, tak aby se mi neukazal standartni Microsofti formular na zadani nove udalosti, ale formalar "GekoNewCal" programu ?
Dik za help.
kde nastavim, ze kdyz kliknu v HTC Sense 2.1 na novou udalost v dannem dni, tak aby se mi neukazal standartni Microsofti formular na zadani nove udalosti, ale formalar "GekoNewCal" programu ?
Dik za help.