HTC Sense 2.1 Original ROM, zalozka Kalendare

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
marek1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 256
Joined: Tue Dec 12, 2006 9:06
Zařízení: Nokia Lumia 820 Yellow SanDisk 16GB Ultra Class 10
Location: Usti nad Labem

HTC Sense 2.1 Original ROM, zalozka Kalendare

Post by marek1 »

Ahoj,

kde nastavim, ze kdyz kliknu v HTC Sense 2.1 na novou udalost v dannem dni, tak aby se mi neukazal standartni Microsofti formular na zadani nove udalosti, ale formalar "GekoNewCal" programu ?

Dik za help.
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest