témata
Posted: Sun Jan 17, 2010 17:21
Já používám SPB 3.53 ale bohužel mi nezobrazuje v nastavení tři složky což je divné vám jo ... ?
jakéj používate vy ... ?
Jinak tady máte něco na změnu ikon ... v panelu start ... signál, zprávy,čas, prostě ten horní pruh xD ...
jakéj používate vy ... ?
Jinak tady máte něco na změnu ikon ... v panelu start ... signál, zprávy,čas, prostě ten horní pruh xD ...
Code: Select all
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/69599/Ikony.cab_682.56KB.html