Page 1 of 1

témata

Posted: Sun Jan 17, 2010 17:21
by TIePEK
Já používám SPB 3.53 ale bohužel mi nezobrazuje v nastavení tři složky což je divné vám jo ... ?
jakéj používate vy ... ?

Jinak tady máte něco na změnu ikon ... v panelu start ... signál, zprávy,čas, prostě ten horní pruh xD ...

Code: Select all

http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/69599/Ikony.cab_682.56KB.html

témata

Posted: Mon Jan 18, 2010 7:40
by HADES
Mě to taky nezobrazuje, u 3.5 to zobrazovalo, to znamená chyba v softwaru SPB, naštěstí pouze kosmetická