Page 1 of 1

New PC Studio

Posted: Sat Jan 16, 2010 13:36
by Tazz1
Používáte ho někdo ? Tedy kromě toho, že všichni netrpělivě čekáme, až přes něj půjde upgrade na WM 6.5 .
Pokud používáte, tak na co ?