New PC Studio
Posted: Sat Jan 16, 2010 13:36
Používáte ho někdo ? Tedy kromě toho, že všichni netrpělivě čekáme, až přes něj půjde upgrade na WM 6.5 .
Pokud používáte, tak na co ?
Pokud používáte, tak na co ?
Android, iPhone, Windows, chytrá domácnost a technologie…
https://smartmania.cz/forum/