New PC Studio

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Post Reply
Tazz1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 210
Joined: Mon Mar 12, 2007 9:55
Contact:

New PC Studio

Post by Tazz1 »

Používáte ho někdo ? Tedy kromě toho, že všichni netrpělivě čekáme, až přes něj půjde upgrade na WM 6.5 .
Pokud používáte, tak na co ?
Post Reply

Return to “Samsung OmniaPRO”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest