Problém s equalizerem (zesílením zvuku)

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
forrbess
nováček
nováček
Posts: 4
Joined: Thu Jan 14, 2010 14:25
Zařízení: HTC Desire S

Problém s equalizerem (zesílením zvuku)

Post by forrbess »

Zdravím,

i přes mou snahu nalézt nějaké řešení mého problému, jsem nikde nic nenašel. Rád bych se zeptal, jestli mnou níže zmíněný problém se týká pouze mne či i jiných uživatelů.

Mám problém s equalizerem u svého hdčka (2).. vždy když v sense zapnu hudbu a nastavím si vlastní equalizer, a zapnu ho, vše je více méně v pořádku... až do chvíle kdy přejdu na další skladbu či do jiného alba, v tom okamžiku (8 z 10 případů), se equalizer automaticky vypne a je nutno ho znovu nahodit... opravdu mne unavuje neustále u každé skladby equalizer zapínat... :roll: v nastavení ani nikde jinde sem nenašel nic, co by můj problém vyřešilo.. rád bych se tedy zeptal na nějaké postřehy či rady na vyřešení tohoto problému...

Díky
KajosH
nováček
nováček
Posts: 15
Joined: Wed Dec 23, 2009 13:44
Zařízení: HTC HD2

Problém s equalizerem (zesílením zvuku)

Post by KajosH »

Jojo, stejny problem...docela to stve, zvlaste pak kdyz surovy zvuk bez eq je uplne sileny,a ten eq tomu nastesti docela pomuze ale kdyz je to nefunkci tak je to docela k nicemu. Pouzivam ho ted jako nouzovku misto COWON D2 protoze udelal "bumbac" a tam je ten zvuk uplne nekde jinde...trosku zklamani...
petis
nováček
nováček
Posts: 14
Joined: Fri Dec 26, 2008 23:16
Zařízení: HTC touch hd

Problém s equalizerem (zesílením zvuku)

Post by petis »

Zkus z této adresy: http://www.wmmania.cz/forum/viewtopic.p ... 104#379104" onclick="window.open(this.href);return false; , bod 109.
Mauik
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 133
Joined: Fri Sep 18, 2009 16:40
Zařízení: HTC Touch Cruise (Polaris)/HTC HD2/Dell Streak

Problém s equalizerem (zesílením zvuku)

Post by Mauik »

konkretnejsie z horeuvedenej stranky:
109. Udržovat aktivní funkci Zesílení zvuku (Audio Booster) i v dalších písničkách.
Upravte registr: HKLM\Software\HTC\AudioManager_Eng\Config\enter_su spend změňte hodnotu 1 na 0 anebo nainstalujte toto: http://www.wmmania.cz/downloads/HD2/kee ... unning.cab" onclick="window.open(this.href);return false;.
User avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Posts: 552
Joined: Fri Feb 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Problém s equalizerem (zesílením zvuku)

Post by dark_hood »

casto sa mi stava, ze v sense prehravaci mam zaskrtnutu volbu "shuffle", ale aj tak mi hra skladby zaradom? ked pre zmenu pouzivam vstavany media player, tak ten si kludne zhltne dooost slusne mnozstvo ramky
forrbess
nováček
nováček
Posts: 4
Joined: Thu Jan 14, 2010 14:25
Zařízení: HTC Desire S

Problém s equalizerem (zesílením zvuku)

Post by forrbess »

Díky, zatím to vypadá, že to funguje ;-)

-- doplnění předchozího příspěvku (sob led 16, 2010 11:57) --
Mauik wrote:konkretnejsie z horeuvedenej stranky:
109. Udržovat aktivní funkci Zesílení zvuku (Audio Booster) i v dalších písničkách.
Upravte registr: HKLM\Software\HTC\AudioManager_Eng\Config\enter_su spend změňte hodnotu 1 na 0 anebo nainstalujte toto: http://www.wmmania.cz/downloads/HD2/kee ... unning.cab" onclick="window.open(this.href);return false;.
Tak se sklámáním musím říct, že ta úprava nefunguje... mohu říci, že je to lepší... už to neděla v 8 případech z 10.. ale jen v 5..:-) přesto ale musím neustále ten equalizer zapínat... neví někdo o plně funkčním řešení?
Mauik
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 133
Joined: Fri Sep 18, 2009 16:40
Zařízení: HTC Touch Cruise (Polaris)/HTC HD2/Dell Streak

Problém s equalizerem (zesílením zvuku)

Post by Mauik »

tak je to presne tak, ten cab to trochu opravi, ale len tak na 50%. Ekvalizer ostava aktivny uplne nahodne. Raz ostane, raz sa vypne... je to na draka. Skusal som aj Nitro player. Je celkom fajn ale hudba ide z neho tichsie, ekvalizer nie je tak kvalitny a casto pocujem praskanie. Tak uz fakn neviem. Poradite nejaky ina fingerfriendly prehravac?
User avatar
drak21
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 169
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:28
Zařízení: iPhone 6 64gb Space Grey
Location: Kladno
Contact:

Problém s equalizerem (zesílením zvuku)

Post by drak21 »

Ahoj,
no ja pouzivam toto a spokojenost
PocketMusic.Bundle.v5.0.6
Pedro1872
nováček
nováček
Posts: 18
Joined: Sun Dec 20, 2009 12:26
Zařízení: HTC HD2
Contact:

Problém s equalizerem (zesílením zvuku)

Post by Pedro1872 »

Nevite prosim Vas o nejakem prehravaci hudby, ktery umi zesilit hlasitost. I kdyz dam vse v zarizeni naplno a i v prehravaci, tak to neni porad az tak moc nahlas. U stareho MDA Compactu jsem pouzival TCPMP, kde se da plna hlasitost jeste zesilit, ale na HD2 mi moc koretkne nejde, nektere ovladaci prvky jsou tmave a hlavne zde nejde nastavit vypnuti displeje. Diky moc za kazdou radu
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests