Hermes ROM jaká je nejlepší?

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Post Reply
Tom6
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 68
Joined: Wed Mar 26, 2008 20:54

Hermes ROM jaká je nejlepší?

Post by Tom6 »

Jaká je nejlepší rom na hermese?Řeší to ještě na tak starém zařízení někdo?Brouzdal jsem po XDA ale nejsu z toho vůbec chytrý.Teď používám Anryl CZ,ale poslední dobou dělá docela paseku,tak když už to budu instalovat bych chtěl zkusit něco jiného.Že nebude CZ nevadí.Těch pár slůvek už jsem nějak pochytil...Díky za ohlasy.Budu rád když se ještě někdo najde kdo mi poradí...
kok77
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Posts: 2
Joined: Sun Nov 15, 2009 10:17
Zařízení: HTC TyTn II

Hermes ROM jaká je nejlepší?

Post by kok77 »

ahoj.Já už nějakou dobu používám roomku CZECH 6.5 ROM - CHome [28008]+Manilla[28011] ENDED od Ondry Šterna...bohužel její vývoj skončil,ale i tak s ní mám jen maximální spokojenost.
Tom6
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 68
Joined: Wed Mar 26, 2008 20:54

Hermes ROM jaká je nejlepší?

Post by Tom6 »

A nemáš odkaz kde bych ji stáhnul?Já zkoušel teď MRH Valerian,ale asi to byla nějaká nevydařená verze,bo to moc nefugovalo.Tak jsem se vrátil k Anrylovi,bo čeština je čeština.

-- doplnění předchozího příspěvku (sob led 16, 2010 18:20) --

No tak odkaz dávat nemusíš.Já nemám Kaiser.Mám Hermes.Koukal jsem na XDA a tu rom jsem našel...A je na TYTN II tedy na Kaiser.
Daidalos
smartstar
smartstar
Posts: 923
Joined: Thu Nov 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Location: Praha
Contact:

Hermes ROM jaká je nejlepší?

Post by Daidalos »

Valerian je mnohem lepší Anrylova,i když tam není čeština.
Používal jsem jí přes půl roku a vždy po flashnutí jiné z xda jsem se k Valerianu s radostí vrátil.
Anrylovu jsem měl něco okolo měsíce,nebyla zas tak špatná,ale češtinu vyloženě nepotřebuji..
User avatar
Moral3z
nováček
nováček
Posts: 27
Joined: Sun Jan 03, 2010 22:48
Zařízení: HTC TYTN Hermes
Contact:

Hermes ROM jaká je nejlepší?

Post by Moral3z »

Mám taky hermana a Daidalos mi pravě poradil tu Valerian a musim říct, že je to fakt pecka.... sice nefungovaly kontakty, ale to se vyřeší doinstalováním pár souborů a pak všechno šlape... je tam hodně aplikací a je sakra rychlá...hlavně při psaní.....určitě bych si nechal tu.... a těch pár slovíček se dá naučit....
Daidalos
smartstar
smartstar
Posts: 923
Joined: Thu Nov 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Location: Praha
Contact:

Hermes ROM jaká je nejlepší?

Post by Daidalos »

Přesně je to od čecha a na Valerian nic nemá. Anrylova nebyla špatná, čeština je good, ale byla čistá tzn. žadný good programy a tweaky což mi jako začátečníkovi chybělo :-)
User avatar
::..N!tr()..::
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 58
Joined: Sun May 31, 2009 8:35
Zařízení: SE Xperia X1

Hermes ROM jaká je nejlepší?

Post by ::..N!tr()..:: »

Zdarec.Potrebuju s tim pomoct udelal jsem flash presne podle navodu ale stejne jako pred nejakym casem jsem hermese flashnul a zasekl se na nacitani windows.Prosim poradte nechci z nej mit zase tezitko :cry:

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv úno 25, 2010 17:45) --

Post Reply

Return to “HTC TyTN/TyTN II”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests