Page 1 of 1

Zmente si vzhlad v SMS thread!

Posted: Tue Jan 12, 2010 14:19
by radospol
Na xda(ako inak) sa objavila moznost upravit si vzhlad v sms threade. Jednoduchou upravou jedneho .ccs suboru v textaku si mozete zmenit farbu pozadia, pridat "bubiny"...viac sa pozrite na obrazky. Klasicka stroha podoba microsoftu dostane zase o nieco krajsi vzhlad:)
instalacia:
Zipko rozbalit, a vsetko zkopirovat do zlozky "windows" vo vasom ppc. Subor "iframe_style" treba prepisat. Ked nepojde,treba v managery ukoncit tmail.exe a potom prepisat.

V subore iframe_style si mozete menit farbu pismen,rozlozenie aj velikost a samozrejme pridat obrazky. Taktiez si gify mozete upravit podla seba bez toho aby ste nieco museli menit v "iframe_style"

Viac na: http://forum.xda-developers.com/showthr ... 131&page=4" onclick="window.open(this.href);return false;

Moj skin: