Zmente si vzhlad v SMS thread!

Vaše homescreeny, tipy na pěkná témata, rady, tipy, návody...
Post Reply
radospol
smartstar
smartstar
Posts: 896
Joined: Fri Dec 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Zmente si vzhlad v SMS thread!

Post by radospol »

Na xda(ako inak) sa objavila moznost upravit si vzhlad v sms threade. Jednoduchou upravou jedneho .ccs suboru v textaku si mozete zmenit farbu pozadia, pridat "bubiny"...viac sa pozrite na obrazky. Klasicka stroha podoba microsoftu dostane zase o nieco krajsi vzhlad:)
instalacia:
Zipko rozbalit, a vsetko zkopirovat do zlozky "windows" vo vasom ppc. Subor "iframe_style" treba prepisat. Ked nepojde,treba v managery ukoncit tmail.exe a potom prepisat.

V subore iframe_style si mozete menit farbu pismen,rozlozenie aj velikost a samozrejme pridat obrazky. Taktiez si gify mozete upravit podla seba bez toho aby ste nieco museli menit v "iframe_style"

Viac na: http://forum.xda-developers.com/showthr ... 131&page=4" onclick="window.open(this.href);return false;

Moj skin:
Attachments
black skin.zip
(9.89 KiB) Downloaded 231 times
moj skin
moj skin
Screen01.jpg (26.38 KiB) Viewed 3188 times
klasic.jpg
(87.35 KiB) Downloaded 955 times
black.jpg
black.jpg (15.45 KiB) Viewed 3180 times
Post Reply

Return to “Témátka a skiny”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest