Na xda(ako inak) sa objavila moznost upravit si vzhlad v sms threade. Jednoduchou upravou jedneho .ccs suboru v textaku si mozete zmenit farbu pozadia, pridat "bubiny"...viac sa pozrite na obrazky. Klasicka stroha podoba microsoftu dostane zase o nieco krajsi vzhlad:)
instalacia:
Zipko rozbalit, a vsetko zkopirovat do zlozky "windows" vo vasom ppc. Subor "iframe_style" treba prepisat. Ked nepojde,treba v managery ukoncit tmail.exe a potom prepisat.
V subore iframe_style si mozete menit farbu pismen,rozlozenie aj velikost a samozrejme pridat obrazky. Taktiez si gify mozete upravit podla seba bez toho aby ste nieco museli menit v "iframe_style"
Viac na: http://forum.xda-developers.com/showthr ... 131&page=4" onclick="window.open(this.href);return false;
Moj skin:
Zmente si vzhlad v SMS thread!
Zmente si vzhlad v SMS thread!
- Attachments
-
- black skin.zip
- (9.89 KiB) Downloaded 231 times
-
- moj skin
- Screen01.jpg (26.38 KiB) Viewed 3188 times
-
- klasic.jpg
- (87.35 KiB) Downloaded 955 times
-
- black.jpg (15.45 KiB) Viewed 3180 times
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
