Notes

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Post Reply
tgregi
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 76
Joined: Sat Dec 26, 2009 22:19
Zařízení: Samsung omnia pro B7610

Notes

Post by tgregi »

nevite o nejakem dobrem notesu kterej slape na wm 6.5? nasel sem mynote kterej vypada dobre ale neslape mi... pokud mate verzi tak plz odkaz na stazeni;) je to FW 8-)
Post Reply

Return to “Samsung OmniaPRO”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest