Page 1 of 1

skin dialeru

Posted: Mon Jan 11, 2010 19:01
by motas
Nemáte někdo otestovanej a funkční skin na dialer v sense? Ideálně nějakej black.

skin dialeru

Posted: Mon Jan 11, 2010 23:14
by fido_cz
Hledej na XDA "dusk leo dialer"