skin dialeru
skin dialeru
Nemáte někdo otestovanej a funkční skin na dialer v sense? Ideálně nějakej black.
-
fido_cz
- častý přispěvatel

- Posts: 231
- Joined: Sat Nov 15, 2008 15:07
- Zařízení: IP4 16GB
- Location: Praha
skin dialeru
Hledej na XDA "dusk leo dialer"
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest