Page 1 of 1

program na registry

Posted: Fri Jan 01, 2010 17:01
by jarysek120
jaky progarm pouzivate na zmenu registru? a kde ho stahnu? diky

program na registry

Posted: Fri Jan 01, 2010 17:03
by jozef.79
je ich vela, ale Resco Registry v Resco Exploreri pouzíva dost ludí

program na registry

Posted: Fri Jan 01, 2010 17:09
by htcjirka
A mezi free programy umi s registry pracovat take Total Commander.

program na registry

Posted: Fri Jan 01, 2010 17:38
by jarysek120
rasco explorer uz mam... a kde najdu tu upravu registru?.... porad vsude ctu jak upravit registry z 0 na 1 atd a to tam nikde nemuzu najit

program na registry

Posted: Fri Jan 01, 2010 18:06
by Franky52
Určitě si nečetl jak upravit registri, ale registry. A co je na tom nepochopitelného? Prostě najdeš cestu, která je uvedena. A pro základní informaci, registry se dělí na HKCR, HKCU a nejčastěji upravovanou část HKLM. A pak jenom rozklikávat a rozklikávat až do cíle uvedené cesty

program na registry

Posted: Fri Jan 01, 2010 21:37
by jozef.79
stiahni si BsB Tweaks 1.6 , je tam skoro vsetko co potrebujes a bez potreby nutnosti zasahu do registrov, co urobi program za teba, je to freeware,

a mimochodom je to fy RESCO , ktorá je zo slovenska, a musím povedať že patri medzi top

program na registry

Posted: Fri Jan 01, 2010 22:05
by Petulinek
Pokud nevíš pořádně o co jde, tak se do toho raději nepouštěj... Můžeš si zlikvidovat telefon, a budeš nucen dělat hardreset a přijdeš o data.
Pokud však opravdu chceš editovat, rozhodně doporučuji nejprve udělat backup, a určitě by bylo dobré si o tom něco najít, abys měl aspoň trochu potuchy o tom, co vůbec děláš, neboť se jedná o docela zásadní zásahy do systému.
Free je dobrý PHM Registry editor.
Jinak jukni třeba sem: http://wmmania.cz/content.php?id=1012" onclick="window.open(this.href);return false;
nebo sem: http://www.smartwiki.cz/navody/editace- ... ows-mobile" onclick="window.open(this.href);return false;