Page 1 of 1

Fotoaparát

Posted: Tue Dec 29, 2009 14:39
by tgregi
Nevíte někdo jak se dá nastavit větší rozlišení u panoramat? ta funkce mě totálně dotala a jediné co je na ni špatné je to rozlišení....

Fotoaparát

Posted: Tue Dec 29, 2009 19:50
by danri
Právě, že větší rozlišení se nastavit nedá, je tam určitě schválně jen takové malé aby to Omnie zvládla rychle spočítat a spojit. Jinak se to dá vyfotit normálně v plném rozlišení a pak spojit programem v PC.