Fotoaparát
Posted: Tue Dec 29, 2009 14:39
Nevíte někdo jak se dá nastavit větší rozlišení u panoramat? ta funkce mě totálně dotala a jediné co je na ni špatné je to rozlišení....
Android, iPhone, Windows, chytrá domácnost a technologie…
https://smartmania.cz/forum/