Fotoaparát
Fotoaparát
Nevíte někdo jak se dá nastavit větší rozlišení u panoramat? ta funkce mě totálně dotala a jediné co je na ni špatné je to rozlišení....
Fotoaparát
Právě, že větší rozlišení se nastavit nedá, je tam určitě schválně jen takové malé aby to Omnie zvládla rychle spočítat a spojit. Jinak se to dá vyfotit normálně v plném rozlišení a pak spojit programem v PC.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

