Fotoaparát

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Post Reply
tgregi
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 76
Joined: Sat Dec 26, 2009 22:19
Zařízení: Samsung omnia pro B7610

Fotoaparát

Post by tgregi »

Nevíte někdo jak se dá nastavit větší rozlišení u panoramat? ta funkce mě totálně dotala a jediné co je na ni špatné je to rozlišení....
danri
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 202
Joined: Sat Aug 22, 2009 1:28
Zařízení: LG G6
Location: Ostrava

Fotoaparát

Post by danri »

Právě, že větší rozlišení se nastavit nedá, je tam určitě schválně jen takové malé aby to Omnie zvládla rychle spočítat a spojit. Jinak se to dá vyfotit normálně v plném rozlišení a pak spojit programem v PC.
Post Reply

Return to “Samsung OmniaPRO”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest