Ahoj, už si připadam trošku jako blbec. Mám PPC 4 dny a pořád v tom strašně tápu. Dneska jsem si koupil microSD 16GB kartu, naformátoval v počítači a vrazil do PPC. Ve správci paměti se v poho zobrazuje, je načtená. I v průzkumníkovi je normálně zobrazená jako Storage Card. Vytvořil jsem si na ní pár složek (Aplikace, Hry, Obrázky, Video) a nahrál do nich nějaký obsah. Teď ale nevím, jak mám PPC přinutit, aby se s tou kartou sesynchronizoval.... např. aby ty obrázky zobrazoval v Albu, nebo aby se mi korektně načetla hudba. Musí být ty složky na paměťovce nějak specificky pojmenovaný? Nebo je háček někde jinde? Děkuji za pomoc
-- doplnění předchozího příspěvku (pon pro 28, 2009 19:21) --
Už to fakčí, byla to jen moje blbost, můžete to zamknout , nebo smazat. Omlouvám se za zmatek.