Page 1 of 1

Ulozeni kontaktu - problem

Posted: Sun Dec 20, 2009 20:36
by pdatomas
chtel bych se zeptat, jestli resite stejnyproblem a jak na to:

zavola cizi cislo, jakmile ukoncim hovor a chci cislo ulozit, je to nemozne, nebot hlasenka na ulozeni kontaktu sviti tak max. 2s anez stacim zareagovat, vypne se i hlaska a prepne se i telefon na today, nevite , da se nejak zmenit v registrech nebo pres bsbTweaks? diky z pomoc :???: