Ulozeni kontaktu - problem

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
pdatomas
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 78
Joined: Mon Jan 28, 2008 13:28
Zařízení: Blackberry Passport,SPro 3 -i5 128 Gb, SPro4 i5,
Location: Cheb

Ulozeni kontaktu - problem

Post by pdatomas »

chtel bych se zeptat, jestli resite stejnyproblem a jak na to:

zavola cizi cislo, jakmile ukoncim hovor a chci cislo ulozit, je to nemozne, nebot hlasenka na ulozeni kontaktu sviti tak max. 2s anez stacim zareagovat, vypne se i hlaska a prepne se i telefon na today, nevite , da se nejak zmenit v registrech nebo pres bsbTweaks? diky z pomoc :???:
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest