Htc sense na omnii i8000

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
Post Reply
xcookx
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 97
Joined: Tue Sep 22, 2009 21:10
Zařízení: Nokia e51,Samsung s5230,HTC Desire

Htc sense na omnii i8000

Post by xcookx »

Tak uz to je i na omnii a nevypada do vubec spatne.Chystam se ze si ji koupim a libi se mi ze se nezajimaji jen o htc hd2 ale taky neco vymysleji na samsung :) http://www.gsmarena.com/samsung_omnia_i ... s-1329.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply

Return to “Samsung Omnia II”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest