Kamera - zvuk
Posted: Sun Dec 06, 2009 19:27
Nevíte prosím, zdali se dá někde nastavit kvalita snímání zvuku při nahrávání videa v módu kamery?
Standardne je použito 32kHz, jakési stereo, AAC SBR.....prostě se to nedá poslouchat
Na netu jsem našel nějaké návody, ale s B7610 nešly použít.
Standardne je použito 32kHz, jakési stereo, AAC SBR.....prostě se to nedá poslouchat
Na netu jsem našel nějaké návody, ale s B7610 nešly použít.