Kamera - zvuk

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Post Reply
petagigi
nováček
nováček
Posts: 40
Joined: Sat Nov 14, 2009 13:28
Zařízení: Samsung i8000 + Samsung B7610

Kamera - zvuk

Post by petagigi »

Nevíte prosím, zdali se dá někde nastavit kvalita snímání zvuku při nahrávání videa v módu kamery?
Standardne je použito 32kHz, jakési stereo, AAC SBR.....prostě se to nedá poslouchat :-(
Na netu jsem našel nějaké návody, ale s B7610 nešly použít.
Post Reply

Return to “Samsung OmniaPRO”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest