Ikonka pošta-přímo na konkrétní email-jde?

Databáze nejrůznějších návodů, tweaků a nápadů, jak vylepšit funkce vašich komunikátorů
Odpovědět
Firebrand
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 52
Registrován: pát lis 27, 2009 13:19
Zařízení: Touch HD

Ikonka pošta-přímo na konkrétní email-jde?

Příspěvek od Firebrand »

Chci se zeptat, jestli jde udělat, abych měl přímo ikonku email, po klepnutí na pošta abych se nedostal do seznamu SMS/MMS, já@email a nastavení emailu, ale hned do toho konkrétního emailu já@email. Na SMS totiž používám TouchFlo, ale na email je IMHO TouchFlo úplně na nic, tak bych si chtěl dát do start menu přímo ten mail co používám.

Děkuju
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Ikonka pošta-přímo na konkrétní email-jde?

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Co se týče tohoto, tak doporučuju SPB Phone Suite. Má spoustu funkcí, které zpříjemní používání PDA, např. profily, filtrování hovorů a má výborný today plugin, kde je právě rozdělena pošta na SMS, MMS a Email. Zkus alepsoň trial, uvidíš, že se ti zalíbí.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Ikonka pošta-přímo na konkrétní email-jde?

Příspěvek od YAMATO »

No jo, ale píše, že používá Touch Flo, takže today plugin mu nepomůže...
Firebrand
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 52
Registrován: pát lis 27, 2009 13:19
Zařízení: Touch HD

Ikonka pošta-přímo na konkrétní email-jde?

Příspěvek od Firebrand »

Jojo, normálně mám TouchFlo, ale některé věci jsem dal pryč, třeba ty akcije a nebo právě email, protože ten je nmi na nic, stejně když chci něco vidět, tak musím do WM správy, takže jen zabírá místo, akorát má plus, že je přímo na můj účet. A právě proto bych chtěl přímý vstup do mého mailu, ale to nejde, aspoň teda přímo v nastaveních jsem nic nenašel. Jsem myslel, že třeba je nějaká úprava přes registery?
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Ikonka pošta-přímo na konkrétní email-jde?

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Myslím, že by se dal nějak upravit v texťáku ten zástupce, k tmail.exe se přidá nějaký atribut aby se otvíraly rovnou sms nebo rovnou maily. Ale už si fakt nepamatuju jak ten kód má vypadat, snad poradí někdo další.
ospaly_muflon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: pát bře 20, 2009 22:54
Zařízení: HTC Touch Pro 2

Ikonka pošta-přímo na konkrétní email-jde?

Příspěvek od ospaly_muflon »

Otevření konkrétního "Inboxu" je popsáno např. tady: http://discussion.treocentral.com/showt ... ost1294203" onclick="window.open(this.href);return false;
Konkrétně:

Kód: Vybrat vše

tmail.exe -service "MyMail"
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Ikonka pošta-přímo na konkrétní email-jde?

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

2 ospaly_muflon: Díky, přesně tohle jsem měl na mysli :wink:
Firebrand
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 52
Registrován: pát lis 27, 2009 13:19
Zařízení: Touch HD

Ikonka pošta-přímo na konkrétní email-jde?

Příspěvek od Firebrand »

Díky moc za radu, ale nejsem si moc jistý, co mám udělat. Přeci jen UIQ bylo v tomhle dost jiné. Navíc moc neumím anglicky :-( Takový ty základy, jako instalace caby, exe, nastavení běžných věcí a tak jsem si zjišťoval předem, i emulátor WM do PC jsem si stáhnul, ale tohle je asi dost složitý.

Ale stejně moc dík, jste tady super, že poradíte i nám začátečníkům!
ospaly_muflon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: pát bře 20, 2009 22:54
Zařízení: HTC Touch Pro 2

Ikonka pošta-přímo na konkrétní email-jde?

Příspěvek od ospaly_muflon »

Mě zase není úplně jisté, kde chceš toho zástupce na konkrétní tvůj inbox mít? Obecně, ať už v TouchFlo na záložce Programy nebo ve Start menu, tak první fáze je vytvořit si příslušný odkaz, který ti Inbox otevře. Například pomocí Total Commanderu si otevři složku Windows | Start menu | Programs a tady buď zkopíruj pod novým názvem a následně zedituj nějaký již existující soubor *.lnk anebo vytvoř nový. Pak tento otevři pomocí kontextového menu, zvol Vlastnosti (Properties) a nahoře přepni na Zástupce (Shortcut). Tady do řádku napiš co daný zástupce má spouštět, tedy například: tmail.exe -service "MyMail" otevře složku (Inbox) pojmenovaný MyMail. Další příklad najdeš na výše vloženém odkaze.
Takto upraveného zástupce pak budeš volat (otvírat) ze Start menu anebo si ho přidej na záložku Programy v Touch Flo a spouštěj odsud.
Firebrand
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 52
Registrován: pát lis 27, 2009 13:19
Zařízení: Touch HD

Ikonka pošta-přímo na konkrétní email-jde?

Příspěvek od Firebrand »

Jo takhle! Tak to není tak těžké, ale v WMexploreru mi to vůbec nešlo. A TotalComander je dokonce zadarmo, super věc. Díky díky!
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Ikonka pošta-přímo na konkrétní email-jde?

Příspěvek od YAMATO »

Tohle je dobrá vychytávka, ale ještě lepší je použít nějaký alternativní mail klient. Z UIQ určitě znáš ProfiMail...i na WM je a je hodně dobrý...teda až na to otřesné GUI, kvůli kterému jsem ho málem podruhé zavrhl, ale alternativy (QMail, FlexMail) mě nějak nesedly a funkčně je ProfiMail špička.
Odpovědět

Zpět na „Tweaky a návody“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů