Nejde zapnout WiFi

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Post Reply
CiTrus
nováček
nováček
Posts: 6
Joined: Thu Nov 26, 2009 17:42
Zařízení: HTC HD2
Location: Praha
Contact:

Nejde zapnout WiFi

Post by CiTrus »

Zdravím,
mám celkem otravný problém. Používám HTC Touch HD (Blackstone) s originální neflashovanou ROM přímo od výrobce už asi rok a asi před měsícem mi přestala fungovat WiFi. Nyní když dám přes Comm Manager zapnout WiFi, něco to chvíli dělá a pak to ukáže, že je WiFi vypnutá úplně stejně jako předtím. Když se pokusím WiFi zapnout přes nastavení, udělá to úplně to samé. A všiml jsem si ještě takové zvláštnosti, že když se podívám do nastavení WiFi ve Windows (jak tam jsou normálně dvě záložky - jedna na připojení ke konkrétním sítím, a druhá k spravování adaptérů), tak tam je zobrazená jenom ta karta s konkrétními síťovými adaptéry (nikdy to tak před tím nebylo - vždy tam byly dvě karty). Věřte mi, že jsem hledal hodně po celém internetu, ale funkční řešení jsem nenašel. Nerad bych prováděl hard reset (už kvůli lásky k datům a všem programům, co tam mám), stejně jsem na xda-developers vyčetl, že lidé, co to udělali, tím sice problém odstranili, ale jen dočasně. Jsem komukoliv vděčný za nějaký návod, jak se této mrzutosti zbavit, aniž bych přišel o data....

Děkuji...
User avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 336
Joined: Sun Sep 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Location: EU

Nejde zapnout WiFi

Post by Kwazzy »

Klasicky si vsechno zalohuj a asi jen HR nepomuze. Videl bych to na nejakou chybu v radiu. Pro jistotu bych preinstaloval NOVOU! ROMku a zaroven treba i posledni RADIO. Myslim, ze RADIo je 1.17XXX a ROM je 1.59XXX. Kdyz si data zalohujes o nic neprijdes a zaroven budes mit rychlejsi reakce systemu s novou ROM. Kdyz mas stroj se rok!!! starou ROMkou tak uvidis ten rozdil v rychlosti a funkcnosti HD. :wink:
CiTrus
nováček
nováček
Posts: 6
Joined: Thu Nov 26, 2009 17:42
Zařízení: HTC HD2
Location: Praha
Contact:

Nejde zapnout WiFi

Post by CiTrus »

Díky za odpověď,
souhlasím s aktualizací, jenom bych potřeboval vědět, kde se dá ta nová ROM stáhnout... Já mám:
ROM: 1.14.479.3 (25874) WWE z 11/12/08
Rádio: 1.09.25.14
Je česká nebo anglická?

Dík :-)
User avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 336
Joined: Sun Sep 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Location: EU

Nejde zapnout WiFi

Post by Kwazzy »

Treba tady: http://wiki.xda-developers.com/index.ph ... e_Ship_exe" onclick="window.open(this.href);return false; ... nebo ofiko tady: http://www.htc.com/www/SupportDownload. ... &dl_id=533" onclick="window.open(this.href);return false; .. a radio si muzes vylepsit poslednim(pravdepodobne, cca mesic jsem neskoumal novejsi verzi) treba tady: http://wiki.xda-developers.com/index.ph ... tone_Radio" onclick="window.open(this.href);return false;. Cestina tady: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=466446" onclick="window.open(this.href);return false;.
V podstate takova moje wiki stranka kde se kouknu nejdrive je XDA: http://wiki.xda-developers.com/index.ph ... Blackstone" onclick="window.open(this.href);return false;.
CiTrus
nováček
nováček
Posts: 6
Joined: Thu Nov 26, 2009 17:42
Zařízení: HTC HD2
Location: Praha
Contact:

Nejde zapnout WiFi

Post by CiTrus »

Díky za odkazy. Když zkouším stáhnou oficiální verzi, napíše mi to, že to není vhodné pro mé zařízení (moje S/N). Mám i přesto instalovat neoficiální verzi? Mám instalovat dřív rádio nebo ROM?

Dík...
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 409
Joined: Sun Jan 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

Nejde zapnout WiFi

Post by dvzd »

Oficiální ROMku pro CZ verzi HáDéčka stáhneš zde:
http://www.sunnysoft.cz/htc/
Krwell
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 179
Joined: Wed Dec 17, 2008 18:48
Zařízení: HTC Touch HD, HTC Desire
Location: Praha 1
Contact:

Nejde zapnout WiFi

Post by Krwell »

taky mám tento problém a přeinstalací ROM se problém vyřešil jenom na chvilku ale pak to zase začlo a teď to nejde už vůbec. Zkoušel jsem i flashnout nový Radio ale ani tohle nepomohlo, takže to vidim, že po novym roce půjde HD do reklamace :(
Tralalacek
nováček
nováček
Posts: 21
Joined: Fri Dec 05, 2008 0:48
Zařízení: HTC Touch HD

Nejde zapnout WiFi

Post by Tralalacek »

Mam presne rovnaky problem, vsimam si ze ludi ktory maju tento problem pribuda ale zatial sa nenaslo ziadne funkcne riesenie, ci ano? Podarilo s niekomu vyriesit tento problem alebo jedinym riesenim je fakt ta reklamacia?
Ako dlho asi trva reklamacia ked som zo SR?

Inak na xda som nasiel jednu temu, no anglicky viem velmi slabo ale mam pocit ze ide o rovnaky problem, ak vie niekto schopne po anglicky, pozrel by sa na to a rozspisal to tu strucne tak by som bol vdacny: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=542426
Post Reply

Return to “HTC Touch HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest