Upravte si nabídku Start ve WM6.5 do nové podoby (WVGA)

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Upravte si nabídku Start ve WM6.5 do nové podoby (WVGA)

Příspěvek od Jiří Hrma »

S příchodem nové verze Windows Mobile 6.5 přišla také upravená podoba nabídky Start. Ne každému ale úplně vyhovuje; různé modifikace na sebe naštěstí nenechaly dlouho čekat. Už dlouhou dobu se například v neoficiálních ROM z Xda-developers objevují úpravy, které dovolí zobrazit zástupce ve čtyřech nebo pěti řadách. Některé neoficiální úpravy jdou dokonce tak daleko, že vám umožní zástupce přesunovat na vybrané pozice pouhým tahem prstu (standardně je to totiž v oficiální verzi WM6.5 vyřešeno dost nešťastně).

Bleskovka

Já jsem na Xda-developers narazil na další úpravu, která dovolí zástupce přeskládat do klasického seznamu, což mi velmi vyhovuje. Jen doplním, že tato úprava mi fungovala na HTC Touch Pro2 a Gigabyte GSmart S1200 s oficiálními Windows Mobile 6.5. Podle diskuze v originálním tématu hack nemusí fungovat na některých neoficiálních ROM, takže se při neúspěchu nelekejte. Instalační CAB soubor naleznete v příloze, po nainstalování nezapomeňte provést softwarový restart. Odinstalováním úpravy se vzhled nabídky Start vrátí do původního zobrazení. A ještě jedno upozornění na závěr, modifikace je učena zatím jen pro WVGA zařízení.
Přílohy
AwesomeStart.CAB
Pouze pro WVGA, WM6.5
(891.62 KiB) Staženo 221 x
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Upravte si nabídku Start ve WM6.5 do nové podoby (WVGA)

Příspěvek od radospol »

Pekne prehladne,ale nie moc prakticke. Pred nedavnom som si upravil startmenu do dvovh stlpcov...
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Upravte si nabídku Start ve WM6.5 do nové podoby (WVGA)

Příspěvek od niky79 »

Ja si naopak myslim, ze je to velmi prakticke. Tento styl nabidky Start, ktery uz byl ve vychozi ROM v Diamondu2 a WM6.1 mi vyhovoval podstatne vice nez ikony ve WM 6.5.
iasi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: úte lis 04, 2008 11:24
Zařízení: SGN

Upravte si nabídku Start ve WM6.5 do nové podoby (WVGA)

Příspěvek od iasi »

Predsa len by bolo korektnejsie spomenut server, z ktoreho pochadza sprava.
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Upravte si nabídku Start ve WM6.5 do nové podoby (WVGA)

Příspěvek od radospol »

niky79 píše:Ja si naopak myslim, ze je to velmi prakticke. Tento styl nabidky Start, ktery uz byl ve vychozi ROM v Diamondu2 a WM6.1 mi vyhovoval podstatne vice nez ikony ve WM 6.5.
Lenze toto nema nic spolocne s start menu z wm6.1. Ide len o vzhlad.
Ver ze praktickejsie je ,ked vidim na obrazovke 21 ikon,nez 9.

Tu budes musiet skrolovat a skrolovat pokial nemas vsetko v zlozkach,ale stale je praktickejsie mat hexagony.

Ale toto je pekne prehladne zase:)
Uživatelský avatar
groovox
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 293
Registrován: úte dub 22, 2008 14:34
Zařízení: ML950XL Alcatel IDOL4S Pro W10, NL1520, HTC HD2
Bydliště: Praha

Upravte si nabídku Start ve WM6.5 do nové podoby (WVGA)

Příspěvek od groovox »

iasi píše:Predsa len by bolo korektnejsie spomenut server, z ktoreho pochadza sprava.
je to napsané že z XDA :)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Upravte si nabídku Start ve WM6.5 do nové podoby (WVGA)

Příspěvek od Jiří Hrma »

iasi: Vždyť v posledním odstavci se píše, že je to z Xda-developers.

Na PocketNow se před chvíli objevily další úpravy, tentokrát pro VGA.
silvie_s
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: ned lis 25, 2007 23:50
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Brno

Upravte si nabídku Start ve WM6.5 do nové podoby (WVGA)

Příspěvek od silvie_s »

Jirko, kde jsou, prosím Tě, na XDA ty úpravy "drag and drop"? - našla jsem jen tohle http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=580550" onclick="window.open(this.href);return false; , ale vzhledem k tomu, že do neofiko rom jít nechci, moc mi to nepomohlo...
Díky moc!
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Upravte si nabídku Start ve WM6.5 do nové podoby (WVGA)

Příspěvek od Jiří Hrma »

silvie_s: Já mám pocit, že tahle (skvělá) úprava nabídky Start, která přidává možnost libovolného přesouvání zástupců, funguje jen v těch neoficiálních ROM a nikde jsem nenašel žádný cab nebo něco podobného, čím by se toho dalo dosáhnout na oficiálních ROM, takže myslím, že jiná cesta, než přes neofiko ROM teď bohužel není :-(
pavliicek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: ned kvě 11, 2008 22:49
Zařízení: Nokia Lumia 820, Samsung Galaxy S3 i9300
Bydliště: Česká republika

Upravte si nabídku Start ve WM6.5 do nové podoby (WVGA)

Příspěvek od pavliicek »

Uvedena uprava jenom dokazuje, jak je nove rozvrzeni startu v 6.5kach stupidne navrzeny a nez tam clovek neco najde, stravi u toho mladi:-).

Trochu OT, ale kdyz pouzijete http://www.endorser.org/wm/zlaunchy" onclick="window.open(this.href);return false; zapomenete, ze nejaka nabidka start je:-)

EDIT: A z tohodle, co postoval Jirka http://pocketnow.com/html/portal/news/0 ... 3//six.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; to uz smichy nemuzu. Takovej neprehlednej bordel. Este ty ikony srovnat a mame vicemene stejnou nabidku jako ve WM 6.1, akorat je za ni rozostrenej obrazek a plynule se da posouvat:-). Opravdu pokrok.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti